משלוחים ואספקה

תקנון משלוחים, עלויות וזמני אספקה

אנו שולחים את המוצרים לכל מקום בארץ, המשלוח נעשה באמצעות שרות דואר שליחים, דואר רשום של דואר ישראל או קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים.

מועדי האספקה המצוינים באתר מסתמכים על תקנון דואר ישראל ועל אחריותה וכפופים להמצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה, לקוח אשר לא ימצא בביתו או משרדו תושאר הודעה ובה מספר הטלפון של מוקד דואר שליחים או אחד מקבלני הלוגיסטיקה לצורך תאום מחודש של מועד האספקה.

משלוח פריטים בעלי משקל כולל של מעל 35 ק"ג או נפח גדול במיוחד לא ישונע באמצעות דואר ישראל ואנו נתאם טלפונית עם הלקוח את האופן והמועד בו ישלחו הפריטים.

להנהלת נועה קרמיקה הזכות המלאה להחליט האם המשלוח יעשה באמצעות שרותי לוגיסטיקה של דואר ישראל או קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים או באמצעות עובדי נועה קרמיקה וכל זאת לפי שיקול דעתה הבלעדי.

נועה קרמיקה תספק כל מוצר הנרכש באתר לכתובת בישראל שהקלדת בעת ביצוע ההזמנה.

נועה קרמיקה
תעשה כמיטב יכולתה לספק את המוצרים ומתחייבת לספק רק מוצר אשר תנאי התשלום אושרו ע"י חברות האשראי.

נועה קרמיקה לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של נועה קרמיקה לרבות שביתות השבתות וכיוצא בזה.
זמני אספקת המוצרים המצוינים בתקנון כוללים רק ימי עסקים . (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

עלות משלוח משתנה בהתאם למוצר ומופיע בתהליך הרכישה באתר. למוצרים / חבילות עד 20 ק"ג מחיר המשלוח באמצעות שליח הינו 49 ש"ח ובאזורים חריגים יש לפנות לשירות לקוחות לקבלת מחיר.

יש לשים לב כי יתכנו עיכובים ע"י חברת המשלוחים במקרים של יעדים שונים וכן עקב תקלות טכניות. כדי לצמצם בעיות מסוג אלו אנו עובדים מול חברות מובילות בשוק.

זמן אספקת המוצר הנו עד 21 ימי עבודה (לא כולל שבתות וחגים) וזאת כאשר המוצר קיים וזמין במלאי אצל היבואן/היצרן.

להלן רשימת יישובים ואזורים אשר לא נכללים בצירי ההובלה הסדירה שלנו, לכן מחיר המשלוח לאזורים אילו יינתן טלפונית בלבד: ישובי הערבה, אילת, רמה"ג, שטחים, ישובים באזורי חריגים.

משלוח דואר רשום

משלוח עד בית הדואר הקרוב לביתכם העלות משתנה בהתאם למשקל החבילה  וזאת במידה ומצוינת האפשרות בפרטי המוצר, בכל מקרה משלוח דואר רשום הינו לחבילה שמשקלה לא יעלה על 2 ק"ג. במידה ואכן תיתכן אפשרות למשלוח דואר רשום, תוך מספר ימים תקבלו הודעה המזמינה אתכם לסור אל בית הדואר הקרוב לקחת את החבילה.

 איסוף עצמי ללא דמי משלוח !

איסוף עצמי של מוצר יתבצע בתיאום מראש בלבד. טלפון לתיאום – 072-2512970

בעת איסוף עצמי של המוצר יהיה על הלקוח להציג תעודת זהות וכרטיס אשראי של מבצע ההזמנה.

לקוח המבצע איסוף עצמי של המוצר, יהיה אחראי למוצר מרגע שהמוצר הועבר לחזקתו, לרבות נזק אשר נגרם למוצר במהלך הובלת המוצר.

שעות מסירה : 09:30 – 17:30