מקלחונים לפרטיות ולאינטימיות מרביות

אם הבית הוא מבצרו של האדם- חדר האמבטיה הוא המתחם הפרטי, האינטימי, האולטימטיבי. שם, בפרטיות מלאה, יכולים כל בני הבית לייחד את המקום לחדר האיטימי שלהם בזמן המתאים והנוח להם. כך הופך מתחם המקלחון לאזור הנוחות עבור המשתמשים בו- כל אחד בתורו. מקלחונים- חזיתיים ופינתיים כאחד- הופכים את זמן השימוש בו לזמן איכות ורווחה. לזמן של בילוי והנאה.

מקלחונים – ללא מלים

התמונות, עיניכם הרואות עדות- מדברות בעד עצמן ובמיוחד מעידות על טיב המוצר ואיכותו. על מנת להעשיר ולהעצים את הרושם שמותירה, בוודאי, הצפייה בתמונות המקלחונים, חשוב לציין כי מדובר בסוג המשובח ביותר של מקלחונים, המורכבים, לבחירתכם, מדלת אחת או משתית דלתות פתיחה, עם אפשרות לפתוח אותן, באמצעות ציר עולה ויורד, הן פנימה והן החוצה. בנוסף, למקלחונים יש מגב תחתון, מגנטים שקופים האוטמים את המתחם ומנעים נזילת מים.

סיבות טובות לבחירת מקלחונים איכותיים

המקלחונים של נועה קרמיקה מתאפיינים ומצטיינים במגוון עשיר של מוצרים, לרבות מותגים בעלי שם עולמי, העומדים בתקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר, ומהווים ערובה לאיכותם הגבוהה. המחיר שבו מוצעים המקלחונים הוא תחרותי ואטרקטיבי, קל וחומר כאשר הלקוחות נהנים מהנחות ומהטבות. החברה מתחייבת לספק את המוצר הנבחר במהירות האפשרית.

כשהמוצר והשירות איכותיים באותה מידה

כשאתם בוחרים באחד מהמקלחונים של החברה אתם נהנים משירות לקוחות, מתמיכה, ויותר מכל- משביעות רצון מלאה מטיב המוצר ומאיכותו. מחלקת שירות הלקוחות שלנו אינה עוד מחלקה בחברה- היא ה-מחלקה, היות שהלקוחות שלנו, הקיימים והפוטנציאליים, מהווים את ליבת העסק ואת הנכס החשוב והיקר שלו. למענכם אנחנו משקיעים כל מאמץ נדרש וכל משאה אפשרי ליצירת המוצר שייתן לכם מענה מושלם לדרישות ולציפיות.

המקלחון מגיע עד למקלחת שלכם…

כאשר אתם מזמינים מקלחונים של נועה קרמיקה (תזכרו את השם, אף שבלאו הכי לא תוכלו לשכוח אותו…) אתם יכולים לשלם עליו באמצעות מנגנון הסליקה המאובטח בתקן האבטחה המחמיר ביותר, המהווה ערובה לאי שמירת פרטי כרטיס האשראי שלכם לאחר החיוב. וכאן, בשורה התחתונה, כל שעליכם לעשות הוא לראות את מבחר המקלחונים המשובחים באתר, לבחור ולהזמין את המקלחון המתאים לכם ביותר. למידע נוסף ולפרטים אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אל 072-2512970.

השארת תגובה